Tesisimiz Ankara İli, Sincan İlçesi, Başkent O.S.B. Atatürk Bulvarı No:34 adresinde, toplam 16.200 m2 yüzölçümlü alan üzerinde, 8.500 m2 yüzölçümlü kapalı alanda yer almaktadır.

Kuruluşundan itibaren geçen 34 seneyi aşkın süre zarfında, şirketimiz Türkiye’nin her bölgesinde ana faaliyet konusu olarak seçmiş olduğu; baraj ve hidroelektrik santraller, regülatör yapıları, sulama sistemleri inşaatları kapsamında bulunan hidromekanik ekipmanlar ve daimi teçhizatların projelendirilmesi, imalat ve montajı konusunda 156 ayrı projede yer almış ve her bir projede taahhütlerini başarı ile tamamlamıştır.

Sevinç Makina tasarım , imalat ve montaj faaliyetlerini bünyesinde çalışan toplam 130 personel ile devam ettirmektedir.

Tamamlanan Hidroelektrik Santral Projelerinin toplam kurulu gücü 2.794 MW ’tır.

Tesislerimizin yıllık üretim kapasitesi 3.500 ton/yıl ’dır.


1985 yılında kurulan şirketimiz yurtiçi ve yurtdışında, ana faaliyet konusu olan; baraj ve hidroelektrik santraller, regülatör yapıları, sulama sistemleri inşaatları kapsamında bulunan hidromekanik ekipmanlar ve daimi teçhizatların projelendirilmesi, imalat ve montajı konusunda pek çok projeyi tamamlamıştır. Uzman personeli, kurumsal, modern ve dinamik yapısı ile sektörde kendisine güvenli bir yer edinmiştir.

Amacımız müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak şekilde tamamlamak ve rekabetin şartları olan; maliyet, kalite, teknoloji ve sürat bağlamında, tasarımdan montaja kadar her süreçte mükemmel hizmeti verebilmektir.


Kilometre Taşlarımız